Assassin.com.pl Clan Bad Company 2 - PL FORUM assassin.com.pl

Assassin.com.pl - my gramy zespołowo, pamiętaj o tym!


#1 2011-04-15 17:35:57

 Kuba_Baskerville

Elder

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-09-03
Posty: 307
Punktów :   

Problem z kompem/prawdopobnie RAM coś pierdoli

Hi
Dziś wziąłem się za porządki przedświąteczne za kompem, gdzie znajduje się mobilne centrum dowodzenia Baskerville'a (czyli jakieś 30 kabli, router, subwoofer+5 głośników, 2 komputery, drukarka, skaner, dwa telewizory i W CHUJ KABLI). Dumny z siebie, po skończonej robocie postanowiłem włączyć kompa a tam..DUPA. Komp działał swoją drogą, a monitor swoją (zasilanie w porządku, nie widziały się wzajemnie). Wkurwiłem się i poszedłem coś zjeść, bo znając życie, wkurwiony tylko bym pogorszył sprawę rozwalając coś niechcący
Poczytałem na jakims beznaidzjenym forum wpisując w google "komputer nie chce się włączyć"
pełen zniechęcenia zasiadłem nad swoim epickim sprzętem i zacząłem mieszać kabelki, dociskać wtyczki i tego typu pierdoły. w końcu przemieściłem kość ram (mam 4 wejścia, jakby 2 pary:
jedno zielone-pierwotnie tu tkwiła kość 2gb
jedno pomarańczowe

drugie zielone-tu też tkwiła kość 2 gb
drugie pomarańczowe

raz mi się udało przemieszczajac kość z 1. zilonego do 1. pomaranczowego. niesiony swoim zajebistym triumfem bawiłem się dalej, ale za żadnym razem i pod zadna kombinacja komp nie dal rady sie wlaczyc. teraz zamiast 4gb mam dwa i prosze Was o pomoc.


http://bfbc2.statsverse.com/sig/clean2/pc/Kuba_Baskerville.png
http://img833.imageshack.us/img833/8375/murus2.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Offline

 

#2 2011-04-16 08:10:35

 RobEErt

Assassin

Skąd: Łódż
Zarejestrowany: 2011-04-07
Posty: 7
Punktów :   

Re: Problem z kompem/prawdopobnie RAM coś pierdoli

Miałem kuba ten sam problem z ramami,  4 kości jedna była walnieta...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plczęści